Pamokos kitaip Vilniaus senamiestyje

Lapkričio 29 dieną, penktadienį 5,6,7 klasių mokiniai jaukias ir šiltas mokyklos klases laikinai iškeitė į darganotas, vėjuotas Vilniaus senamiesčio gatves. Panorę kitaip praleisti informacinių technologijų, anglų kalbos, gamtos ir žmogaus pamokas, kartu su mokytojais leidomės į pilną įspūdžių kelionę.

Vilniuje mus pasitiko charizmatiška gidė, kuri vedžiodama klaidžiomis senamiesčio gatvelėmis, supažindino su įvairių senamiesčio kiemelių istorija. Vaikščiojant senamiesčiu geriau pažinome sostinę, išgirdome daugiau informacijos apie tai, kokia ji buvo seniau, kaip ten gyveno žmonės. Tyrinėdami senamiesčio kiemelius, nukeliavome ne vieną kilometrą, tačiau buvome kupini jėgų ir noro sužinoti daugiau. Tad, atsisveikinę su gide, pasukome Pinigų muziejaus link. Čia mes sužinojome kaip ir kodėl atsirado pinigai, kokie pinigai buvo senovėje, kodėl žmonėms jų reikėjo. Pinigų muziejuje turėjome galimybę patys sau pasigaminti po skaliką.

Po šių veiklų užsukome pavalgyti. Kelionė namo buvo labai linksma. Visi mokiniai dalinosi įspūdžiais bei dainavo dainas. Namo grįžome sveiki ir labai laimingi.

Šios išvykos metu mes ne tik sužinojome daug naujų dalykų mokydamiesi kitokiose erdvėse, tačiau turėjome galimybę artimiau susidraugauti su kitų klasių mokiniais bei linksmai pabendrauti su mokytojais.