Sportininkus varžybose kovojančius iš paskutiniųjų lydi sėkmė

Sportininkus varžybose kovojančius iš paskutiniųjų lydi sėkmė, nuo kai kurių ji nusisuka, bet dar kartą pabandyti visada verta.... Kas kaip pasiruošęs sporto varžybose parodo pasiekti rezultatai!
Mergaičių futbolo komandai dalyvavimas Lietuvos olimpinio festivalio futbolo varžybose tarp kaimo ir miesto komandų baigėsi ir į kitą etapą patekti nepavyko. Jos dar kartą tai pabandys padaryti zonos varžybose tarp kaimo mokyklų. Į Tauragę 2015.01.24 d. išvyks vartininkė Gabrielė Mickutė ir žaidėjos Paulina Streleckaitė, Gabrielė Pukelytė, Deimantė Pukelytė, Gabrielė Bubliauskaitė, Justė Petkutė, Silvija Streleckaitė, Jonė Pertikaitė ir Monika Šemaliūnaitė.
O tarptautiniame sunkiosios atletikos turnyre Vytautui Leitonui atminti visi dalyvavę sunkiaatlečiai grįžo su apdovanojimais. Paulina Streleckaitė 3 v., Deividas Tamuliūnas 2 v., Ignas Venckus 3 v., Edenas Bartusevičius 3 v., Matas Vismantas 3 v., Rytis Veverskis 3 v.
Tačiau gyvenime sėkmė nepokštauja: kiek jūs darbo ir meilės atidavėt jus supantiems žmonėms, tiek jų pavirto į jus lydinčią sėkmę ir meilę. Norit, kad jus irgi lydėtų sėkmė? Nustokit bambėt ir dejuot, pakelkit savo užpakalį nuo tos vietos, kur sėdit ir pradėkit savo kelionę link tikslų ir svajonių išsipildymo! Padėkit kitiems siekt savo svajonių! Ir jūsų laimė suras jus netikėtai!
Neklausykite ir nebendraukite su negatyvius patarimus dalinančiais "draugais". Didžiuojuosi savo komanda, džiaugiuosi dėl visų sportuojančiųjų pasiekimų.