Karnavalas!

Gruodžio 19 dieną mokykloje neįprastai ilgai knibždėjo vaikai. Ryte, nuo 10 val., į pradinių klasių karnavalą rinkosi mažieji mokiniai ir jų tėveliai. Šventę pradėję trečiokai pasakojo, kas yra Kalėdos, dainavo kalėdines dainas. Kitų klasių vaikai sekė žiemos pasakas: antrokai padėjo zuikiams atgauti namelius, pirmokai susidraugavo su Giriniu, o ketvirtokai pakvietė į vabalėlių Kalėdas.

Po pietų mokykla vėl sujudo: į vyresniųjų klasių šventę rinkosi Pelenės, Snieguolės, daugybė nykštukų, jūros gyventojų ir kitokių pasakų personažų. Popietę pradėjo Deividas, Monika, Dainius ir Jonė, padovanoję nuotaikingą šokį. O tada... pakilo vėjas ir į sceną iš pasakų knygos pabiro Aladinas, pametęs savo lempą, Coliukė, Miegančioji gražuolė, paršelis, kurio namą nupūtė vėjas, Ragana, princesė ir netgi vyrą pametusi velnienė. Ši keista kompanija nusprendė pakeliauti ir paieškoti savo išmėtytų daiktų. Vedami Aladino (kuris, kaip paaiškėjo, ieškojo ne tik lempos, bet ir dairėsi keleto naujų žmonų) pasakų herojai jojo asilėliu, skrido lėktuvų, dardėjo traukinuku, plaukė laivu, kratėsi mėlynu autobusiuku. Taip jie aplankė penktokus, kurie ieškojo tikrojo Kalėdų senelio, šeštokų Pelenę, septintokų išdykusią Snieguolę, pasilinksmino aštuntokų koncerte, sutiko intrigas rezgančias devintokų damas ir vos nenuskendo jūroje, išvydę deivės Jūratės grožį. Nors nepavyko rasti vėjo nupūstų daiktų, pasakų personažai nusprendė, kad vertingesni yra rasti draugai.

Dešimtokai visiems linki skaidrių, jaukių švenčių ir nelabai reikalingus daiktus pakeisti gerais, patikimais draugais.