Dalyvavome IFTorinoje (VDU)

2015 m. sausio 31 d., šeštadienį, Robertas ir aš, Rytis, vykome išbandyti savo jėgų 10-12-tų klasių informacinių technologijų konkurse "IFtorina", kurį rengė Vytauto Didžiojo universitetas.
Ryte, atvykę į VDU informatikos fakultetą, iškart ėjome užsiregistruoti. Patekome į vieną komandą su Veliuonos mokiniais; kadangi visus pažinojome, bendradarbiaujant bėdų nebuvo. Mes pasiskirstėme užduotimis. Vieni ėjo programuoti, kiti sprende galvosūkius, na, o mes su Robertu užsiėmėme multimedija. Programa naudojomės pirmą sykį, tad iškilo šiokių tokių sunkumų, bet greitai ją perpratome ir atlikome užduotį. Dalyvavome estafetės rungtyje: reikėjo kuo greičiau atsakyti i klausimus. Na, o tuo metu, kai plušome atlikdami užduotis, mokytoja R. Litvinė dalyvavo mokytojams skirtame seminare bei varžėsi „protų mūšyje". Po visų užduočių mokytojai ir mokiniai susirinkome į Lietuvos energetikos instituto konferencijų salę, kur klausėmės paskaitos „Informeriai, transformeriai ir XXI a."pretendentai".
Apdovanoti pasivaišinome skaniu tortu ir karšta arbata. Kupini gerų emocijų išvykome namo.