Anglų kalbos savaitė

Gruodžio 6-10 dienomis mokykloje vyko anglų kalbos savaitė "Waiting for winter time fun and holidays". Visi mokiniai nuo antros iki devintos klasės dalyvavo įvairiose veiklose, susijusiose su taip visų laukiamomis artėjančiomis metų šventėmis. 2-4 klasių mokiniai dalyvavo tarptautiniame projekte "Kuriu žiemos pasaką". Mokiniai klausė ir skaitė pasakas anglų kalba, po to jas iliustravo savo pasirinktu būdu. Vyresniųjų klasių mokiniai rašė kalėdinius laiškus vieni kitiems, kūrė stalo ir internetinius žaidimus, klausimynus, savo kalėdines istorijas, piešė kalėdinius atvirukus. Užsiėmimų metu mokiniai tobulino anglų kalbos žinias, naudojimosi informacinėmis technologijomis įgūdžius, sužinojo naujų dalykų apie įvairių pasaulio šalių kalėdines tradicijas. Džiugu, jog mokiniai noriai įsitraukė į veiklas ir prisidėjo prie kalėdinės nuotaikos kūrimo ir skleidimo mokykloje.

Kaip mums sekėsi vykdyti veiklas galite pamatyti mūsų su mokiniais sukurtoje  el.knygoje, kurią kiekvienas galite pavartyti ir paskaitinėti.