Ekskursiją į Vilnių energetikos ir technikos muziejų

Pavasaris - toks metas kai organizmui ypač trūksta vitaminų bei energijos, tad balandžio 19-osios rytą 5-10 klasių mokiniai, palikę knygas bei mokyklinius suolus, leidosi į kelionę su tikslu "pasikrauti" teigiamos energijos.

Nors lietingas rytas nežadėjo mums nieko gero, tačiau Vilnius pasitiko mus ryškiais saulės spinduliais, kurie lydėjo mus visos kelionės metu. Pasivaikščioję šiek tiek po Vilnių, nuvykome į energetikos ir technikos muziejų, kur dalyvavome dviejose edukacijose. Buvo įdomu stebėti interaktyvias technikos mokslo ekspozicijas, dalyvauti interaktyviose veiklose 6 metrai po žeme, rinkti taškus ir netgi tapti virsmo salės inžinieriais. Mokiniai taip pat buvo apdovanoti diplomais. Edukacijų metu buvo nuolat skatinamas mokinių žingeidumas (už teisingus atsakymus duodami prizai), praktinių užsiėmimų metu gilinamos ir įsisavinamos žinios.

Taigi po visų veiklų, pasikartoję fizikinius dėsnius ir "pasimatavę" juos praktiškai, pilni energijos leidomės namų link.

Tikimės užteks energijos toliau kūrybiškai ir produktyviai tęsti mokslo metus.