logo3

Pamokų laikas

  1.  0830 – 0915
  2. 0925 – 1010
  3. 1020 – 1105
  4. 1120 – 1205
  5. 1230 – 1315
  6. 1325 – 1410
  7. 1415 – 1500

Patyčių dežutė

patyciu dezute logo

Ugdymo turinio atnaujinimas

uta logo

Mano dienynas

 

paveiksliukas3

S.Santvaro stipendija

LF logo

Laikraštis "Upelė"

Sportas

 

sportas mokykloje

Tėvų linija

tevu linija baneris

Svetainė jaunimui

askritiskas

Vasaris paskelbtas sveikatingumo mėnesiu

Visi suprantame, kad brangiausias žmogaus turtas – sveikata. Bet ką gi daryti, kad žmogus būtų sveikas? Į šį klausimą daug atsakymų radome vasario mėnesį. Būtent šis mėnuo mūsų mokykloje buvo paskelbtas sveikatingumo mėnesiu. Vasarį mokiniai buvo skatinami daugiau judėti, sveikai maitintis, rūpintis savo emocine būsena.

Kas vyko mokykloje? Vykdytos dvi apklausos. 5-10 klasių mokinių apklausa norėta sužinoti, ar mokiniai dažnai profilaktiškai mankštinasi; apklausiant 1-4 klasių mokinius norėta išsiaiškinti, ar mokiniai rytais daro mankštą. Gauti rezultatai nudžiugino. Pasirodo, didžioji dalis mūsų mokyklos 5-10 klasių mokinių profilaktiškai mankštinasi. Nuolat arba dažnai daro mankštą ir didžioji dalis pradinių klasių mokinių.

Nors anketų rezutatai geri, mokykloje vasario mėnesį mokiniai buvo skatinami dar daugiau judėti. Šeštos klasės mokiniai organizavo ir savaitę laiko vedė mankštą pradinių klasių mokiniams bei ikimokyklinės ugdymo grupės vaikams. Vyresniųjų klasių mergaitės ir berniukai kūrė flashmob‘us. Mergaičių grupei vadovavo aštuntokė Gabija. Būtent jos dėka šokio žingsnelių mokėsi 6-10 klasių mergaitės, kurios vieną dieną per pertraukas savo šokiu visiems kėlė nuotaiką. Berniukų grupei vadovavo devintokas Rytis. Jis su draugais į flasmob‘ą pakvietė visus mokyklos mokinius. Vasario mėnesį pradinių klasių mokiniams jų mokytojai organizavo sveikatingumo dieną. Mokyklos mokiniai dalyvavo sportinėse varžybose „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“, sunkiosios atletikos čempionato varžybose.

Vasario mėnesį stengėmės ne tik daugiau judėti, bet ir sveikiau maitintis. Keisti mitybos įpročius ragino mokyklos koridoriuose iškabinti informaciniai stendai apie sveiką mitybą.

Klausimai „Ar tu psichologiškai atsparus? Ar tavo nervų sistema gera?“ vertė pagalvoti apie psichinę sveikatą. Patarimų, kaip suvaldyti pyktį, jaudulį, galėjome rasti prie psichologo kabineto.

Taigi, žinių apie sveiką gyvenseną jau turime daug, belieka jas pritaikyti realiame gyvenime. Sėkmės visiems!