Futbolo turnyro naujienos

Baigiasi moksleivių vasaros atostogos, o taip pat ir Klausučių futbolo turnyras “Mes ateiname”. Susidomėjimas turnyru buvo didžiulis. Žaidė pradinukai, vyresnių klasių mokiniai, tėvai, mamos, sesės, kaimynai bei Klausučiuose atostogaujantys giminaičiai. Klausutiškiai į savo komandas pasikvietė žaidėjų iš Seredžiaus ir Vilkijos. Tai labai pagyvino kovą dėl geriausio žaidėjo titulo. Turnyro metu išaiškėjo kai kurie nuostatų trūkumai. Kitų metų turnyro nuostatai bus pakoreguoti, tad interpretacijos atsiradusiems klausimams neliks vietos. Buvo sužaista 18 rungtynių. Moksleiviai ne tik patobulino savo žaidimo techniką, bet ir įgijo teisėjavimo įgudžių, išmoko garbingos sportinės kovos, susilaikymo nuo blogų emocijų proveržių. Nuo rugsėjo į futbolo žaidimo treniruotes pakviesime mokinius (berniukus ir mergaites) gimusius 2002 m. ir jaunesnius bei 1999-2001 g. m., kurie ruošis 2015 m. Lietuvos mokyklų ‘GOLO” futbolo turnyrui. Nuostatuose numatyti apdovanojimai bus įteikti rugsėjo pirmosios šventės metu.

Mokiniai ne tik rungtyniavo stadione, bet aktyviausiai sportuojantiems buvo sudaryta galimybė ilsėtis ir sportuoti tarptautinėse sportinėse stovyklose Lenkijoje (Benas Balčaitis, Gabija Vismantaitė), Rusijoje (Deividas Tamuliūnas, Robertas Jankūnas, Ignas Venckus ir Aurelijus Gražinskas), Smalininkuose (Rytis Veverskis, Robertas Jankūnas, Vidmantas Zilinkus ir Paulina Streleckaitė).

Turnyro rezultatai

Rezultatyviausi turnyro žaidėjai