Draugiškos penktokų krikštynos

Šių metų spalio 16 dieną įvyko penktokų krikštynos, kurias organizavo šeštokai. Penktokams buvo suteikti krepšininkų vardai. Jie kartu su auklėtoju R. Slaviku turėjo išlaikyti daugybę išbandymų, kad galėtų vadintis tikraisiais penktokais.

Dienos pradžioje būsimi penktokai gavo po saldainį. Jį turėjo išlaikyti visą dieną nesuvalgę. Visi ištvėrė, vadinasi, sėkmingai išlaikė kantrybės išbandymą.

Krikštynos prasidėjo „vyriausiam arbitrui" Rokui Gražinskui pranešus, kad visi penktokai užrištomis akimis ir susikibę vorele keliaus į krikštynų vietą - sporto salę. Atvykę penktokai sužinojo, kad turės išlaikyti žinių ir sporto išbandymus. Visi sėkmingai atliko užduotis. Dar penktokai turėjo prisiekti, o po to jau buvo pakrikštyti.

Krikštynas užbaigėme draugiškai sudainavę krepšinio himną „Trys milijonai". Nuo šiol pakrikštyti mokiniai gali vadintis tikraisiais Klausučių S. Santvaro mokyklos penktokais.