Prasideda naujas sportinis sezonas

Mūsų mokyklos sportiniai 2014-2015 mokslo metų prasidėjo Jurbarko rajono sporto salės futbolo 5x5 finalinėmis varžybomis Klausučiuose. Vasaros metu klausutiškių futbolo turnyre žaidę berniukai spalio 8 d. pirmą kartą dalyvavo rajono bendrojo ugdymo mokyklų pirmenybėse. Komandą sudarė 3-6 klasių mokiniai: E. Dubinskas, S. Saydaliev, A. Žičkus, B. Balčaitis, A. Klimas, T. Zuokas, G. Pukelis, D. Kamas. Už gerą ir technišką žaidimą pagyrimo verti B. Balčaitis ir S. Seidalyev. Žaidžiant prieš dviem ir daugiau metų vyresnius priešininkus tikėtis pergalių buvo nerealu, bet berniukai įgijo geros varžybinės patirties ir tapo pirmaisiais mokiniais, šių mokslo metų “Geriausio sportininko” konkurse pelniusiais po 17 taškų.

Spalio 17 d. mergaitės Klausučiuose taip pat pirmą kartą dalyvaus rajono bendrojo ugdymo mokyklų sporto sales futbolo 5x5 finalinėseė varžybose, kurios vyks mūsų mokykloje. Komandą sudaro: M. Šemaliūnaitė, J. Pertikaitė, D. Pukelytė, G. Pukelytė, S. Streleckaitė, P. Streleckaitė, G. Mickutė ir A. Eimutytė.

Į futbolo treniruotes ateinantis S. Seidalyev tėtis Eskanderas ir mama Elmyra mokiniams suteikė papildomos teigiamos energijos dykai laiko neleisti, o stengtis tobulėti ir tapti gerais žaidėjais.

Kad ši sporto šaka pradėtų gyvuoti, reikėjo rėmėjų, nes tikėtis paramos iš seniūnijos ar rajono valdžios buvo nerealu. Labai nuoširdžiai, negailėdami savo laisvalaikio ir asmeninių lėšų, prie futbolo turnyro organizavimo prisidėjo buvę mūsų mokyklos mokiniai Arvydas Sviderskis (lentpjūvės Motiškiuose savininkas), Šarūnas Brazauskas, Audrius ir Daiva Šeštakauskai. Taip pat Elmyra ir Eskanderas Saydaliev (obuolių perdirbimo cechas), Seredžiaus parapijos klebonas Virgilijus Dudonis, mokyklos direktorius Michailas Astašenkovas, mokyklos direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams Vidas Gudžiūnas ir pastatų priežiūros darbininkas Saulius Dubinskas. Smagu, kai gyvenvietėje tiek daug gerų žmonių.

Spalio 16-19 dienomis, aktyviausiai sportuojančius Deividą Tamuliūną ir Robertą Jankūną, Jurbarko kūno kultūros ir sporto centras siunčia į šventinius sporto renginius Kaliningrado (Karaliaučiaus) srityje (Rusija).