Mokytojų dienos šventė

Spalio 5 dieną mokykloje įvyko perversmas: mokyklos valdymą perėmė dešimtos klasės mokiniai, o mokytojai iškeliavo į klases kartoti mokyklinio kurso. Kažkodėl jie visi sėdo į neklaužadų suolus paskutinėse eilėse. Naujokams sėkmingai padirbėjus pirmą pamoką, naujoji mokyklos vadovybė susirūpino, kad yra mokinių, nepristačiusių sveikatos pažymų. Todėl pertrauka buvo skirta sveikatos patikrai. Gydytojų komisija nusprendė, kad buvusiems mokytojams būtina pailsėti, todėl visi, pasitikrinusieji sveikatą, buvo palydėti į kabinetą, kur vyko atsipalaidavimo pratybos, dailės ir šokio terapijos užsiėmimai. Na, o mokykla dėl to nesugriuvo. Dešimtos ir devintos klasės mokiniai pakeitė poilsiaujančius mokytojus ir labai atsakingai dirbo pedagogų darbą.

Po ilgosios pertraukos visi susirinko aktų salėje, kur dešimtokai mokytojams ne tik dėkojo, bet ir pakvietė parungtyniauti. Nors mokinių komanda pasirodė labai gerai, mokytojai juos aplenkė ir laimėjo teisę dalyvauti „radijo spektaklio premjeroje". Šventę užbaigė dešimtokų vaikinų dovana mokytojams – savarankiškai sukurtas šokis.