Tyrėjų naktis

Rugsėjo 26 d. devintos ir dešimtos klasės mokiniai išskubėjo į tyrėjų naktis Kaune. Turėjome nueiti į dvi paskaitas, stebėti bandymą, pažaisti įvairių žaidimų.

Pirmoji paskaita buvo apie prekių įpakavimą. Ten praleidę 45 min., keliavome į kitą pastatą, kur turėjome papulti į šiek tiek įdomesnę paskaitą, tačiau pataikėme ne į tą kabinetą. Labai nuobodžiai, tačiau išklausėme paskaitą apie pastatų šildymus. Po šios paskaitos visi labai išalkome, tad per laisvą laiką užkandome ir ėjome ieškoti, kur vyks bandymas. Žinoma, ir vėl pataikėme ne ten, tad pavėlavome į bandymą. Dėstytoja mus priėmė vėliau, ir Rytis turėjo galimybę atlikti bandymą pats. Jis neatliko visko taip, kaip reikėjo, tačiau bandymas pavyko.

Po visų paskaitų išalkę ir jau pavargę vykome į „Akropolį“. Ten turėjome valandą laisvo laiko, tad visi veikė, kas ką norėjo. Vieni sėdėjo picerijose, kiti žaidė biliardą ar šiaip vaikštinėjo prekybos ir pramogų centre. Net nepastebėję, kaip prabėgo laikas, vėl susirinkome prie autobuso ir su šypsenomis bei dainomis išvykome namo.

Paskaitose nebuvo labai įdomu, tačiau penktadienį praleidome tikrai smagiai! Dėkojame mokytojai, kad turėjo kantrybės su mūsų grupele, ir tikimės, kad dar kur nors mus nusiveš.