Šeštokų išvyka į Druskininkus

Lapkričio 12 d. šeštokai vyko į  Druskininkus , ten dalyvavo edukacinėje programoje „Pamokos Druskininkuose“.

Iš Klausučių išvykome pusę aštuonių ryto. Pirmoji stotelė buvo Alytuje. 10 val. atvykome į Druskininkus ir dalyvavome pirmoje biologijos pamokoje miško muziejuje „Girių aidas“. Su muziejaus eksponatais mus supažindino muziejaus darbuotoja. Ji ne tik parodė, kad bebrų dantys iš tiesų ne balti , o rudi ir labai stiprūs, bet ir daug papasakojo apie įvairius inkilus, Lietuvos paukščius,  didelius bei mažus miško gyvūnus. Šiame muziejuje visiems labai patiko.
11 val. dalyvavome istorijos pamokoje „Druskininkų miesto muziejuje“. Muziejaus administratorius išsamiai papasakojo apie Druskininkų miesto atsiradimą ir apylinkių gamtos išteklius.

12 val. lankėmės Druskininkų „Snow Arenoje“.  Čia išbandėme čiuožimą su padangomis. Deja, nebuvo pakankamai sniego, todėl  blogai sekėsi čiuožti. Tačiau džiaugiamės pamatę „Snow Areną“ iš vidaus.

13 val. - ilgai lauktas apsilankymas kūno kultūros pamokoje - vandens parke. 3 valandos prabėgo nepastebimai. Išbandėme čiuožyklas, baseiną „upę“, sūkurines vonias ir pirtis. Labiausiai patiko čiuožykla „Bermudai“. Iš penkto aukšto su padanga leidomės juodu tuneliu, kur ne kur sužybsėjo švieselės ir įčiuožėme į baseiną.

17 val. išvykome namo. Dar sustojome Prienų parduotuvėje nupirkti lauktuvių namiškiams ir kupini džiaugsmo bei pavargę nuo įspūdžių laimingai grįžome namo.