Tolerancijos diena

Visi mes esame skirtingi. Vieni savyje nešiojamės nerimą, vienatvę, kiti - šilumą ir juoką... Dėl skirtingų charakterių savaip suvokiame pasaulį. Nenusisukime nuo to, kuriam žemėje gyventi sunkiau. Pasaulis nepasikeis, jei patys nebandysime jo keisti. Nesistenkime skaičiuoti kitų ydų, juoktis iš likimo posūkių. Toleruokime. Nenusigręžkime. Padėkime. Nebūkime abejingi...

Lapkričio 17-ą dieną mokyklos bendruomenė minėjo Tolerancijos dieną, švenčiamą lapkričio 16-ąją. Visi sugužėjo į mokyklos galeriją, kurioje vyko renginys. Šių metų Tarptautinės tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos knyga. Ištisą mėnesį mokiniai kūrė, tobulino knygas ir ruošėsi jų pristatymui.

Šventės pradžioje socialinė pedagogė pasveikino susirinkusius ir pristatė įdomiausius apklausos atsakymus. Tada žiūrėjome trumpą filmuką „Kas yra tolerancija?", kuriame išgirdome žymių žmonių mintis. Paskui mokiniai pristatė savo knygas. Kūrybiškumo jiems tikrai netrūko – knygelės buvo išpuoštos gražiausiais piešiniais, prirašytos išmintingų žodžių. Jomis papildėmė mokyklos biblioteką. Tikimės, jog nuo šiol būsime dar draugiškesni, tolerantiškesni, pakantesni vienas kitam.