Kelionė į Kauną

Dešimtokai ir aštuntokai išsiruošėme  į Kauną.  Pirmiausia apsilankėme Kauno IX forte. Jame daug sužinojome apie skaudžią Lietuvos istoriją, baisėdamiesi klausėmės gidės pasakojimų apie žmonių patirtas kančias, masines žudynes. Po įdomios ekskursijos dalyvavome žaidime.  Mes turėjome kuo greičiau rasti penkis lapelius ir nepasiklysti požemyje. Kadangi  abi grupės surinko visus lapelius ir rado išėjimą,  gidė uždavė klausimų. Laimėjo grupė,  kurioje buvo keturi dešimtokai , bet nenusiminė ir antroji grupė , kurioje  buvo trys aštuntokai ir du dešimtokai. Atsisveikinę su gide važiavome į ,,Jump Space“. Ten šokinėjome ant batutų. Laikas  greitai prabėgo , nes buvo labai smagu. Paskui vykome į pramogų parką Akropolį . Ten, kas dar turėjo jėgų, ėjo čiuožinėti ant ledo, kiti pietavo kavinėse. Po įdomios dienos grįžome namo. Smagu, kad ne tik pramogavome, bet  ir daug sužinojome.