Ketvirtokai kūrė Kalėdines pasakas

Visi ir maži, ir dideli laukiame didžiosios metų šventės - Šv.Kalėdų. O ypač mažieji! Ne išimtis ir mūsų mokyklos ketvirtokams. Jie šiai šventei jau pradėjo ruoštis lapkričio viduryje. Per klasės valandėkę nusprendė, kad reikia patiems sukurti kalėdines pasakas, jas skaityti ir išrinkti pačią įdomiausią. Pasakyti visuomet lengviau, nei padaryti. Tačiau visi su šiuo pasiūlymu sutiko.
Per technologijų pamokas kalbėjome apie senovinių namų puošybą ir gaminome pirkelės langą su langinėmis., karpėme užuolaidėles. Tad šis visos klasės kūrybinis darbas labai ,, pasitarnavo" pasakų sekimui. Pasipuošę klasę, surengėme pasakų skaitymo konkursą. Išrinkti gražiausią buvo nelengva! Visų pasakos buvo linksmos, įdomios. Ypač sužavėjo labai išraiškingai skaitoma Deimantės Klasauskaitės pasaka. Tačiau nugalėtoja tapo klasės seniūnė Smiltė Bendziūtė . Ji sukūrė pamokančią ir labai mūsų klasę atspindinčią pasaką ,,Vabaliukų Kalėdos". Todėl, nedelsiant pasiskirstėme vaidmenimis.
Su nekantrumu laukiame šv. Kalėdų šventės. Manome, kad ši suvaidinta pasaka patiks draugams ir tėveliams.