Ekskursija atominiame bunkeryje ir teatre

Vasario 12-tą dieną, mes, aštuntokai, išvykome į ekskursiją Kaune. Iš pradžių apsilankėme atominiame bunkeryje, kuriame taip pat veikia šokių studija „Šokių bunkeris“. Muziejus įkurtas net šeši metrai po žeme! Ten pamatėme didžiausią Baltijos šalyse dujokaukių ir uždaro ciklo kvėpavimo aparatų kolekciją, susipažinome su įvairia karine technika, sekimo įranga, išbandėme senovinius telefonus, klausėmės sirenų. Po to mūsų laukė gatvės šokių pamokėlė, kurią vedė profesionalus šokėjas ir bunkerio gidas Marius.

Linksmai pajudėję šokio ritmu, važiavome į Nacionalinį Kauno dramos teatrą. Teatre leidomės į labai įdomią kelionę po užkulisius ir pamatėme tai, ko paprasti spektaklių žiūrovai nemato. Lankėmės grimo kambaryje, išvydome kaip gaminamos dekoracijos, vaikščiojome ant scenos ir netgi pakilome į 22 metrų aukštį, iš kur viskas matėsi lyg ant delno. Galiausiai vykome į prekybos ir pramogų centrą „Akropolis“, ten papietavome, pasivaikščiojome ir grįžome namo, kupini įspūdžių ir geros nuotaikos.