Valentino diena kitaip

Kaip ir kiekvienais metais,Valentino dieną vyko renginys Žalgirio arenoje. Vasario 14 – ąją, mes, klasutiškiai, kartu su Seredžiaus mokiniais išvykome į šį renginį. Nuvykę į Kauną, į Žagirio areną, susiradome savo vietas ir puikiai nusiteikę laukėme koncerto pradžios.

Renginį pradėjo italė Anna Nobili. Vienuolė pasakojo apie savo gyvenimą, klaidas bei kitus dalykus, kurie aktualūs ir šiais laikais. Po jos kalbos žiūrovai buvo priversti atsistoti bei pajudėti. Vėliau laukė kunigų bei vienuolių mintys apie tikėjimą, pašaukimą gyventi su Dievu, kvietimai nedaryti klaidų, dėl kurių vėliau gailėsimės.

Pertrauka. Visi išalkę, sudarė didžiulės eiles prie maisto kioskų. Užvalgius prasidėjo įdomesnė renginio dalis. Jaunimas, kaip priklauso, lėkė šokti bei dainuoti pagal gyvai grojančią muziką. Renginiui artėjant į pabaigą, vykstant Adoracijai, visi žmonės, esantys salėje, nurimo ir kartu pasimeldė. Buvo stulbinanti akimirka, kaip keliolikos tūkstančių žiūrovų minia nurimo ir visi vieningai pasimeldė. Skambant paskutiniajai dainai visi paliko salę.

Atsisveikinę su naujais draugais sulipome į autobusą ir pavargę po ilgos bei nuotykių kupinos dienos grįžome namo.

Norime padėkoti Seredžiaus parapijos Klebonui už suteiktą galimybę mėgautis koncertu. Vietos buvo puikios. Ačiū!