Dešimtokų išbandymai saloje

,,Šimtas dienų lyg akimirka,
Iš kurių gyvenimas susideda..“

Vasario 27-ąją dešimtos klasės gentis buvo pakviesta į išbandymų ir nuotykių kupiną salą, kurioje karaliavo devintokai.

Žinoma, vargai mums, devintokams, prasidėjo žymiai anksčiau. Jau kelis mėnesius vargome, ruošėmės, mokėmės šokti, repetavom bei daug nervų išliejom. Ar mūsų vargas ir ilgi užsibuvimai mokykloje nenuėjo veltui, paliekame spręsti dešimtokams, tačiau tikimės, jog renginys patiko!

Ketvirtadienį, papuošę salę bei kabinetą, išskubėjome namo, o penktadienį nuo pat ryto laukėme šventės. Pirmąją pamoką užsukome pas dešimtokus, juos pasveikinome ir padovanojome šimto dienų kalendorių. Visą dieną dešimtokai nešiojo girliandas, kuriomis juos papuošėme. Prasidėjus renginiui nuskubėjome atsivesti dešimtokų į salą, kad netyčia nenuklystų. Renginį pradėjome šokiu, kuris, tikimės, buvo sinchroniškas.

Prasidėjus bandymams Deividas demonstravo savo raumenų jėgą statydamas mūsų ,,valdovui'' namą, o Edenas, taiklioji ranka, mėgino balioną įmesti į kibirą. Kai tikrinome merginas, paaiškėjo, kad Jolita klausimus negali atsakyti teisingai, o Rugilei tiesia linija žengti nesiseka. Todėl ji dažnai ir praeina mokyklą... Matui teko pamelžti ,,karvę'', deja, ir jam nepasisekė... Na, o Rytis, kaip scenos žmogus, demonstravo savo balso stygas ir dešimtokus pakvietė į žaidimą ,,Jurgeli, meistreli''. Robertui su Justina teko bendra užduotis. Ją atliekant paaiškėjo, kad Robertas jau žino, jog Justinos batų dydis – geltona, o mėgstamiausias patiekalas – mėlyna. Ryte klasei buvo duota užduotis sukurti dainą apie devintokus, ją išgirdome renginio pabaigoje.
Dešimtokams buvo leista pasilikti mokykloje dar 100 dienų. Kad niekas negalėtų teigti, jog jie palikti neteisėtai, įteikėme kiekvienam po pažymėjimą. Kol kas jie – Klausučių mokyklos mokiniai.
Dešimokai nustebino ir mus. Renginio pabaigoje sušoko linksmą polką, įteikė 101 tulpę savo klasės auklėtojai Editai bei mums, devintokams padovanojo didelį skruzdėlyną, kuris, beje, buvo labai skanus! Skambant paskutiniajai šios šventės dainai visi, devintokai ir dešimtokai, pašokome ir nuskubėjome į technologijų kabinetą, kur laukė pyragas! Pasmaližiavę išsiskirstėme, tačiau vėliau visi susitikome šokiuose.

Taigi, dešimtokai, tikimės, jog renginys buvo vertas dėmesio. Atsiprašome, jei tikėjotės ko nors kitaip, jei užduotys ką nors įžeidė, ar video klipuose buvo nuotraukų, kurių nenorėjote viešinti. Tačiau čia – šimtadienis...