Klausučių bendruomenė pasitiko pavasarį švenčių gausumu

Gražiomis šventėmis mūsų mokykla pasitiko pavasarį. Kovo 2-6 dienomis vyko Atvirų durų savaitė. Tėveliai galėjo lankytis pamokose, dalyvauti seminare vaikų karjeros klausimais, vyko linksma viktorina ,,Kartu mes – jėga!”O savaitę užbaigėme Kaziuko muge.

Ypač aktyviai tėveliai dalyvavo viktorinoje ir mugėje. Viktorinoje dalyvavo trys komandos, kurias sudarė tėveliai, mokiniai ir mokytojai. Labai ,,griežta“ komisija vertino komandų šmaikštumą, išradingumą, kūrybiškumą. Žinoma, nugalėjo draugystė.

Visa mokyklos bendruomenė aktyviai dalyvavo Kaziuko mugėje. Vyresnių klasių mokiniai pristatė projektinius darbus. O etninės kultūros būrelio ,,Upelė“ vaikai parodė linksmą, pavasarišką programėlę. Mugės komisija rinko ,,Linksmiausią Kaziuką“, ,,Įdomiausią mugės prekę‘‘, ,,Skaniausią pyragą“, ,,Linksmiausią šūkį“. Išrinkti buvo be galo sunku, nes visi šiai šventei buvo labai gerai pasiruošę ir prigaminę įvairiausių darbelių bei skanėstų.

Savaitės renginių organizatoriai labai dėkoja klasės vadovams bei mokiniams už nuostabias akimirkas.