Sportas stiprina bendruomenę

Klausučių sporto klubas „Jaunuolynas" vykdo projektą „Rekreacinis laisvalaikis stiprina bendruomenę", kurio tikslas pagerinti sportavimo sąlygas jaunimui ir vyresnio amžiaus žmonėms.
Projektą klubo nariai pradėjo savanorišku darbu. Buvusiame plaukimo baseinėlyje ardėm supuvusias grindis, lyginom betoninę dangą, išvežėm statybines atliekas ir atlikom kitus darbus, kad statybų firma galėtų vykdyti remonto darbus. Tai buvo nuostabios bendro darbo pamokos. Supratome, kad kartu galima padaryti didelių darbų. Tokios patirtys lieka prisiminimuose visam gyvenimui ir suvienija mus kaip bendruomenę kitiems darbams.

Šiuo metu vyksta baigiamieji projekto darbai. Renovuota sporto salė šviečia naujomis grindimis, sienomis. Vienintelė tokia Lietuvoje varžybų pakyla laukia sunkiaatlečių, svarsčio kilnojimo ir kitų varžybų dalyvių. Žiūrovai varžybų rezultatus matys didelio formato LCD televizoriaus ekrane. Teisėjavimo programą kūrė Kauno technologijos universiteto doktorantai. Ši programa unikali tuo, kad tai pirmoji ir vienintelė šalyje pritaikyta šių sporto šakų varžybų rezultatų apskaitai ir informacijos pateikimui žiūrovams.

Norime iki pirmųjų varžybų rudenį perdažyti ir suremontuoti senus treniruoklius, gražiais sportiniais plakatais, dailininkų piešiniu papuošti salės interjerą.

Klubo valdyba dėkoja visiems Klausučių jaunuoliams ir klubo nariams, rėmėjams už pagalbą įgyvendinant projektą.

Taip pat esame dėkingi VVD „Nemunas" administracijai už dalykiškus patarimus ir paramą.