Maršrutas „Vasara – Žinių šalis“. Kylam!

Vasara nulėkė paskui išskridusius gandrus, o Klausučių Stasio Santvaro mokyklos bendruomenė susiruošė žygiui oro balionu į Žinių šalį. Rugsėjo 2 dieną mokinių komitetas ir dešimtokai pakvietė visus į mokslo metų pradžios šventę. Nors oras nebuvo dėkingas skrydžiui, oro baliono pilotai - direktorius ir direktoriaus pavaduotoja, padedami dešimtokų Aistės ir Andriaus, - sėkmingai pakėlė orlaivį į naujų atradimų, nuotykių ir darbų aukštį.

Nauji mokslo metai, kaip ir visada, pasitikti vėliavos pakėlimu ir „Tautiška giesme", mokyklos bendruomenei pristatyti pirmokai, kuriuos, dar labai nedrąsius, į ilgą kelionę palydėjo dešimtokai. Kadangi vasarą ne vienas mokinys pabuvojo įvairiose stovyklose, susirinkusieji išklausė pasakojimų apie jas. Daugelis džiaugėsi naujais draugais, įspūdžiais, patirtais nuotykiais.

Nauji mokslo metai prasidėjo – oro balionas jau neša mus naujų žinių takais. Sėkmės visiems: mokytojams, mokiniams ir tiems, kas mumis rūpinasi.