Kovo 11-sios minėjimas

Kovo 10 d.mokykloje vyko šventinis renginys ,,Šalis ta -Lietuva vadinas’’,skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 33-osioms metinėms paminėti.Renginys prasidėjo mokyklos aktų salėje Lietuvos himno giedojimu.Istorijos mokytoja M.Deikienė perskaitė pranešimą,kuriame priminė,kuo svarbi Lietuvai ir jos žmonėms Kovo 11-oji.Dainas,eilėraščius ir šokius dovanojo priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai(vadovė E.Martinaitynie) bei būrelio,,Upelė’’ mokiniai (vadovė V.Baltutienė).Eilėraščius skaitė ir vyresniųjų klasių mokinės-Austėja Dovidaitytė,Milena Būtautaitė,Deimilė Belopetravičiūtė,Reda Arlauskaitė.Moterų vokalinis ansamblis ,,Ulytėlė’’( vadovė D.Baltrušaitienė) atliko nuotaikingas dainas apie Lietuvą.

Renginyje dalyvavo LDK Kęstučio Šaulių 7-osios rinktinės vadas Kęstutis Bauža,Ričardas Dapkus,neformaliojo švietimo mokytoja Toma Valančiūtė. Mokiniai buvo supažindinti su Šaulių sąjungos veikla,vyko viktorina,šaudymo varžybos.Tikimės,kad kitais metais mokykloje veikti pradės Jaunųjų Šaulių būrelis.Šventinis renginys buvo linksmas ir įdomus.