tevu linija baneris

Svetainė jaunimui

askritiskas

Kaimo mokyklų finalinės salės futbolo varžybos

2023-03-14 d. Jonavos sporto arenoje vyko Lietuvos kaimo mokyklų mergaičių salės futbolo finalinės varžybos. Klausučių Stasio Santvaro mergaitėms šis turnyras virto tikru košmaru. Po netikėtai pralaimėtų pirmųjų varžybų Ukmergės Vidiškių pagrindiniai mokyklai ir 5-0 įveikusios Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnaziją klausutiškės paskutinėse varžybose susitiko su Jonavos r. Ruklos J.Stanislausko mokykla-daugiafunkcio centro komanda. Pergalės atveju klausutiškės laimi čempionių titulą, sužaidus lygiosiomis – antros, pralošus tenkinasi trečiąją vieta. Po pirmojo kėlinio švieslentė rodė 0-0. Paskutinėmis antrojo kėlinio minutėmis praleisti įvarčiai ir komanda tenkinasi trečiąją vieta. Puikiu žaidimu džiugino Čepauskaitė Ugnė, Dubinskaitė Miglė, Pukelytė Emilija, Pukelytė Kamilė, Bartusevičiūtė Greta, Arlauskaitė Karolina, Arlauskaitė Vaida ir Paulauskaitė Radvilė.