logo3

Pamokų laikas

  1.  0830 – 0915
  2. 0925 – 1010
  3. 1020 – 1105
  4. 1120 – 1205
  5. 1230 – 1315
  6. 1325 – 1410
  7. 1415 – 1500

Patyčių dežutė

patyciu dezute logo

Ugdymo turinio atnaujinimas

uta logo

Mano dienynas

 

paveiksliukas3

S.Santvaro stipendija

LF logo

Laikraštis "Upelė"

Sportas

 

sportas mokykloje

Tėvų linija

tevu linija baneris

Svetainė jaunimui

askritiskas

Džiugi žinia: mokykloje turime tikrus penktokus!

Šiais žodžiais spalio 25 dieną baigėsi penktokų „krikšto“ ceremonija. Iki to momento penktokai turėjo įveikti daug šeštokų parengtų išbndymų. Mat šeštokams nusibodo mokykloje matyti „neaiškius, panašius į puponautus asmenis, besimokančius penktoje klasėje“ ir būtent jie pareiškė, kad atėjo laikas penktokus paversti tikrais mūsų mokyklos bendruomenės nariais. O tai jie galį padaryti tik po šeštokų krikšto.

Matematikos kabinete penktokai ir jų auklėtoja buvo sustatyti į eilę, jiems buvo surištos rankos ir užrištos akys. Tokiomis ekstremaliomis sąlygomis jie pasiekė mokyklos salę, kurioje vyko penktokų „krikštynos“.

Pirmiausia šeštokai įsitikino, kad atvestuosius spėjo įsidėmėti visa mokykla - užkoduotuose ketureiliuose visi lengvai atpažino penktokus. Dėl to šeštokai nusprendė, kad atvestieji asmenys nėra blogi ir pažadėjo nurišti jiems nuo akių raiščius, jei teisingai atsakys į klausimus apie mokyklą.

Iš atsakymų paaiškėjo, kad penktokai daug žino apie mūsų mokyklą, todėl jiems buvo atrištos rankos ir nuimti raiščiai nuo akių. Nuo tada šeštokų parengtos užduotys vis sunkėjo: penktokai turėjo suvaidinti nurodytą klasės draugą taip, kad kiti atspėtų, kuris vaikas parodijuojamas. Vėliau jie turėjo be žodžių sustoti į vieną eilę pagal gimimo mėnesį, sukurti puponautų šalies pasaką (kiekvienas galėjo pridėti tik po sakinį). Suabejoję, ar penktokai prisitaikys gyventi Žemėje, šeštokai pateikė jiems dar vieną patikros užduotį. Buvo pasiūlytas skanaus pyrago receptas, parašytas su klaidomis. Penktokai turėjo ištaisyti klaidas. Tai jie sėkmingai įvykdė.

Nusprendę, kad penktokai pakankamai gudrūs ir visai neblogai būtų juos turėti mokykloje, šeštokai pasiūlė pradėti krikšto ceremoniją. Penktokams buvo patiestas kilimas, ant kurio priklaupus, jie buvo „pakrikštyti“, atimant galimybę tapatintis su puponautais.

Ceremonijos pabaigoje buvo sušoktas džiaugsmo šokis ir įteikti „krikšto“ liudijimo dokumentai.