Mokytojų diena

Kiekvieną rudenį yra diena, kai mokiniai į mokyklą eina nebijodami kontrolinio darbo, nesijaudindami dėl apklausos. Tai Mokytojų diena. Šiais metais spalio 4-ą į darbą atėję mokytojai buvo pasitikti prie durų su gėlėmis. Vienintelį rytą skambutis nebuvo ženklas mokytojams pradėti darbo dieną. Vietoj kreidos ir knygos rankose laikydami gėles, mokytojai buvo pasveikinti su gražia švente. Dešimtokai pirmą pamoką klasėse užėmė jų vietas prie lentos ir pasijuto tikrais mokytojais. Ką veikė mokytojai? Virto mokiniais: jiems buvo skirtas darbas suklijuoti sukarpytas dešimtokų nuotraukas. Nors į kitas pamokas mokytojai grįžo į klases, kontrolinių darbų niekas nerašė.

Po pamokų dešimtokai ir mokinių komitetas visus pakvietė į salę. Renginį vedė Andrius ir Lukas. Mokytojams teko atsakyti į klausimus iš įvairių sričių. Į daugumą klausimų sugebėję atsakyti mokytojai buvo apdovanoti pyragu ir nuotaikingu siurprizu – šokiu. Darbingų ir nuotaikingų mokslo metų, Mokytojai!