Mini mokymai – kvalifikacijos tobulinimo forma, skirta mokyklų, norinčių tobulėti, komandoms

Mokiniai ne vieno mokytojo klausė, kodėl mokytojai jau kuris laikas vaikšto į kitų dalykų pamokas ir jas stebi. Šitoks sujudimas mokykloje atsirado dėl to, kad mokyklos komanda dalyvauja ugdymo plėtotės centro (UPC) organizuojamuose mini mokymuose.

Mini mokymai – kvalifikacijos tobulinimo forma – trijų dienų mokymai apie mokytojo veiklos planavimą bei ugdymo proceso organizavimą, tikslingą mokinių tarpusavio, mokinių ir mokytojo bendradarbiavimą, aktyvų mokinių darbą pamokose.

Mokykla, norėdama dalyvauti mini mokymuose, turėjo užpildyti paraišką, argumentuoti, kodėl mokymai turėtų būti surengti būtent mūsų mokykloje, nurodyti pageidaujamas mini mokymų temas bei atsakyti į kitus pateiktus klausimus. Mūsų mokykla sėkmingai praėjo atranką ir nuo šių metų spalio mėn. dešimties mokytojų komanda dalyvauja mokymuose tema „Pamokos struktūros kokybė".