Menas moko bendrauti !

Bendravimas yra gyvybiškai svarbus kiekvienam vaikui. Kai kurie vaikai bendrauja lengvai, greitai susiranda draugų, yra draugiški ir priimami savo bendraamžių, tačiau kitiems vaikams tai padaryti yra sunku.

Bendravimo sėkmė priklauso nuo to, ar žmogus moka bendrauti. Kaip išmokti bendrauti? Yra daug atsakymų į šį klausimą. Vienas iš jų – bendrauti moko menas! Meno reikšmė žmogui yra nenuginčijama. Literatūra, dailė, muzika, teatras žadina tobulėjimo poreikį, skatina keistis ir nuolat ugdyti savo asmenybę, atveria kelią saviraiškai. Meno įtakojamas žmogus tampa geresnis, supratingesnis, atlaidesnis, jausmingesnis.

Suprasdama šią tiesą, mokykla parengė socializacijos programą „MENAS MOKO BENDRAUTI" ir gavo finansavimą jai vykdyti. Todėl nuo lapkričio mėnesio 5-10 klasių mokiniai intensyviai rašo, kuria, vaidina, piešia.

Viso to rezultatus pamatysime jau greitai: bus išleistas laikraštis „Upelė", parengta nauja dailės darbų paroda meno galerijoje „Ars", teatro mylėtojai vyks į Kauno dramos teatrą ir žiūrės spektaklį „Anderseno gatvė".