Arklį kelionėje pažinsi, o draugą ...išvyniojęs siūlų kamuoliuką

Mūsų mokykloje paminėta pati draugiškiausia - Draugo diena. Visą savaitę ant sienų kabo popieriaus lapai, kuriuose galima pagirti savo draugą. Juose beveik neliko tuščios vietos! Šventės nuojautą kūrė ir balsavimo lapeliai, kur reikėjo įrašyti draugiškiausius mokinius. Šį kartą, prieš einant į renginį, ruoštis nereikėjo: susirinkusių į galeriją laukė netikėtumas.

Visus pasveikino devintokai, prakalbę patarlėmis apie draugus, ir pakvietę nupinti draugystės vortinklį. Sustoję ratu, metamą siūlų kamuoliuką lydėjome pagyrimu, linkėjimu ar padėka draugui. Kiekvieno rankose atsidūrė draugystės siūlo kamuoliukas, kiekvienam ištartas geras žodis. Tankus ir gražus išėjo tinklas – galėtume dirbti vorais. Tik tuo dar įdomybės nesibaigė. Dramos būrelio jauniausieji nuotaikingai suvaidino pasaką „Kaip genys eglę kirto“, devintokai, vėl sukvietę į būrį, pamokė linksmo žaidimo, o mokinių komitetas apdovanojo draugiškiausius: dešimtokus Juliją ir Andrių bei septintą klasę.

Nepamirškime gerų žodžių. Ir ne tik per Draugo dieną.