Mokinių komiteto nariai viešėjo Saulėtekiuose

Rudeniui skaičiuojant paskutines dienas, lapkričio 29 dieną, Saulėtekių A. Mickevičiaus pagrindinėje mokykloje svečiavosi mokyklų komitetų nariai. Čia buvome paviesti ir mes. Patys aktyviusi Klausučių Stasio Santvaro mokiniai turėjo progą pristatyti savo mokyklą ir išvysti kitų: Batniavos, Seredžiaus, Saulėtekių, mokyklų pristatymus.

Susirinkusius pasveikino moksleivės su daina. Ištraukus burtus paaiškėjo prisistatymo tvarka. Visi nuoširdžiai pasakojo apie savo mokyklas, rodo skaidres, atspindinčias mokyklos istoriją, tradicijas, komiteto veiklą. Visos mokyklos turėjo namų darbų užduotį – paruošti žaidimą, kuris įtrauktų susirinkusius. Žaidėme kojų suktinį, mėtėme siūlus su gerais palinkėjimais, kūrėme eilėraščius. Nuobodu tikrai nebuvo.

Įdomu buvo kurti plakatus „Ką mūsų veikloje reikėtų išsaugoti?", „Ko mūsų veikloje trūksta?", „Ką mūsų veikloje reikėtų panaikinti?". Mūsų kurtame plakate parašėme, kad mokinių savivaldos veikloje trūksta dlijimosi patirtimi ir susitikimų. Tikimės tai ištaisyti.

Vaišinantis arbata, saldainiais, vaisiais laikas greitai pralėkė. Susitikimas buvo įdomus ir naudingas. Lauksime naujų.