Kam miegas?

Mokinių komitetas nusprendė, kad penktadienio naktį galima nemiegoti, o pasilikti mokykloje ir šėlti. Andriui ir Lukui viską puikiai suorganizavus, nemigo naktis mokykloje įvyko.

Balandžio 25 d., pailsėję po talkos, vakare susirinkome mokykloje. Septintokai mums priminė, kad sekmadienį - Atvelykis, tad šia proga sužaidėme keletą žaidimų. Pirmiausia turėjome nupiešti kuo gražesnį margutį, vėliau vaikinai su maža mašinėle turėjo vežioti medinius kiaušinius. Vienoje komandoje buvo tikri sukčiai! Žinoma, tai buvo vyresni... Kad ir kaip komandos stengėsi, laimėtojais buvo paskelbti jaunesnieji. Už žaidimus gavome prizų – saldainių.

Buvo suplanuota, kad mokysimės šokį, tad visi stengėsi kuo geriau atkartoti Andriaus judesius. Pašokę valandą, išmokome šokį, tad turėjome jį pristatyti. Šokti prieš žiūrovus daug smagiau, todėl mes jų taip pat turėjome - jais buvo Lukas, kuris filmavo, rusų kalbos mokytoja ir traumuotas Rytis.

Tuo mūsų šokiai nesibaigė... Labiausiai išalkę sėdėjo rusų kalbos kabinete ir valgė, o kiti šoko. Visi buvo laimingi: linksminosi, garsiai dainavo. Taip šokome iki vidurnakčio, kol pavargome ir užsinorėjome pailsėti.

Kadangi nemigo naktis, miegoti negalima. Tad turėjome kitą pailsėjimo planą. Susinešę čiužinius, atsigulėmę ir laukėme filmo. Išsirinkome siaubo filmą ,,Sinister" (Grėsmingas). Daugelis mokinių buvo išsigandę, tačiau bijojo ne filmo, o Andriaus ir Deivido gąsdinimų: jie beldė į langus, duris, kitaip gąsdino... Tačiau filmą žiūrėti buvo tikrai smagu!

Po filmo teko padainuoti. Patreniravę savo ,,nuostabius'' balsus, susiskirstėme į grupes ir išsirinkome dainas. Kiekviena komanda dainavo vis kitokius kūrinius, todėl ir pasirodymai buvo skirtingi.

Praėjus karaoke vakarui, nusprendėme šokti toliau. Šokom šokom, šokom šokom, ir... pavargom. Susitvarkę salę, kur linksminomės, ir rusų kabinetą , kur valgėme, iškeliavome namo. Išlydėjome vieni kitus ir... miegojome.

Sakome AČIŪ organizatoriams, ypač rusų kalbos mokytojai. Vakaras buvo puikus!