Pramogavome nuotykių parke

Kadangi dienos vis gražesnės, ir pamokose vis sunkiau ramiai nusėdėti, nusprendėme atsikratyti per kraštus besiveržiančios energijos. Septintos ir devintos klasių mokiniai kartu su auklėtojomis gražų trečiadienio rytą išvykome į Kauną.

Pirmiausia pasukome į Lampėdžiuose esantį pramogų parką. Čia pasitikusios paslaugios merginos paaiškino, kaip elgtis, kad pramogos būtų linksmos ir saugios, prisegusios apsauginius diržus, paleido mus į trasas. Pirmoji trasa, visai nesudėtinga, buvo įsidrąsinimui, bet mūsų drąsuoliai į ją nepasuko. Tiesa, ji vis tiek buvo visų išbandyta, tik pabaigoje. Karstėmės po medžius, lėkėme lynais, o užduotys vis sudėtingėjo. Paskutinės napavyko įveikti niekam, nes buvome labai pavargę ir norėjome valgyti. Tai nesutrukdė išbandyti paplūdimyje esančių treniruoklių.

Atsikvėpę vykome aplankyti Stasio Santvaro kapo: uždegėme žvakutes, pamerkėme gėlių, pagerbėme tylos minute. Po to, nors auklėtojos siūlė važiuoti namuo, nusprendėme, kad pramogų mums negana, ir pasukome į prekybos ir pramogų centrą, kur veikėme, kas ką norėjome: žaidėme bilijardą, valgėme ledus, picas.

Galiausiai grįžome namo. Pavargę, bet laimingi – smagi buvo kelionė.