,,Draugystės sąskrydis‘‘ Sudarge

Šių metų birželio 3-ios rytą mes, turistai, kartu su mokytoju Aidu Pavalkiu išvykome į dvi dienas trunkantį ,,Draugystės sąskrydį'' Sudarge.

Nuvažiavę į Sudargą apsistojome savo įprastoje vietoje. Pasistatėme palapines ir pasipuošėm stovyklavietę. Vos atlikus šį darbą, buvome pakviesti dalyvauti virvės traukimo varžybose. Mūsų komandą sudarė penki vaikai: trys berniukai ir dvi mergaitės. Po didelių pastangų mes iškovojome prizinę, antrąją vietą. Kiek vėliau dalyvavome kliūčių estafetėje, kurioje įveikėme įvairias kliūtis. Po šios rungties turėjome laiko atsikvėpti, todėl daugelis iš mūsų ėjome žaisti ,,Bulvę''. Po kelių valandų buvome pakviesti dalyvauti dar vienoje rungtyje ,,Noriu būti pareigūnas''. Šioje rungtyje reikėjo persirengti gaisrininku, policininku ir sienos patruliu, o tada išgelbėti ,,sužeistą'' žmogų. Rungtis tikrai buvo smagi! Vakare visi turėjome galimybę stebėti grupės ,,Pinup Girls'' koncertą, bei cirko ,,Šypsena'' pasirodymą. Jau temstant visi buvome pakviesti į karaoke vakarą. Mūsų komandai atiteko Žilvino Žvagulio daina ,,Faina''. Po karaoke dainavimo prasidėjo linksmiausia dienos dalis – šokiai. Jie truko iki antros valandos, bet tai nebuvo linksmybių pabaiga. Daugelis iš mūsų ,,siautė'' palapinėse ir nuėjo miegoti tik ketvirtą valandą, o kai kurie nemiegojo visą naktį.

Kitos dienos ryte pabudome ankti. Nusiprausę ir pavalgę ėjome žaisti ,,Bulvę'' ir visaip bandėme išsisukti nuo makštos. Deja, mums nepavyko ir turėjome joje dalyvauti. Po mankštos mūsų komanda keliavo prie Sudargo mokyklos, o kiti pasiliko stovyklavietėje ir lipino paveikslą ,,Gimtinė''. Pasiekę mokyklos teritoriją, ėjome žaisti tinklinį ir kvadratą. Nors tinklinio varžybų nepavyko laimėti, užtat laimėjome antrąją vietą kvadrato varžybose.

Po visų varžybų vyko apdovanojimai. Gavome dvi taures už virvės traukimo ir kvadrato rungtis. Taip pat gavome apdovanojimą už stovyklavietę, kuri buvo išrinkta orginaliausia. Po apdovanojimų nuėjome susitvarkyti stovyklavietės, o tada patraukėme namo.