Penktokų išvyka

Gegužės 27 dieną mes, penktos klasės mokiniai, susirinkome prie mokyklos. Užsivilkę liemenes ir užsidėję šalmus sėdome ant dviračių ir, išsirikiavę eilute, išvažiavome.

Mūsų pirma stotelė buvo Belvederio dvaras. Ten mes žaidėme daug žaidimų, už kuriuos gavome prizų. Paskui įėjome į dvarą, ten fotografavomės, apžiūrinėjome kambarius. Paskui važiavome į antrą stotelę –apžiūrėti alpakų. Buvo neįdomu, nes alpakos gulėjo toli ir net neatėjo arčiau. Trečia stotelė buvo Seredžiaus parduotuvė. Ten mes nusiaubėme lentynas. Susiruošę važiuoti pastebėjome, kad susprogo Giedriaus dviračio padanga. Laimei, auklėtoja turėjo tokią karietą daiktams susidėti. Tada  Beną įsodinome į karietą, o Giedrius važiavo Beno dviračiu. Pasukome link Seredžiaus piliakalnio. Ten skaniai pavalgėme. Berniukai lenktyniavo, kas greičiau laiptais užlips į viršų. Po to važiavome į paplūdimį.. Ten mes valgėme daug saldainių, sausainių ir vaisių.

Smagi buvo mūsų kelionė!