Valentino diena kitaip

Kiekvienais metais vasario 14-ąją švenčiama šv. Valentino diena. Tai laimės, meilės ir nuoširdumo diena. Jai paminėti ir tikrajai prasmei suprasti Klausučių Stasio Santvaro pagrindinės mokyklos mokiniams progą suteikė Seredžiaus parapija. Vaikai labai laukė ir noriai vyko į šios šventės paminėjimą Kaune „Valentino diena kitaip". Šventėje buvo laukiami visi: vaikai, jaunimas, šeimos, visi, kurie jauni širdyse. Mokiniai buvo pakviesti į Kauno Žalgirio areną, kurioje vyko nuostabus renginys. Čia dalyvavo daug žinomų grupių ir atlikėjų: vyrų vokalinė grupė „Quorum", diksilendas „Sweetband", Kauno šokių teatras „Aura", Roman Johnston, Monika Linkytė. Sasha Song, Martynas Kavaliauskas. Intarpuose šnekėjo arkivyskupas Gintaras Grušas kuris paaiškino, jog per šv. Valentino dieną nėra svarbiausi meilės prisipažinimai, mieli laiškeliai ir dovanėlės mylimiesiems, o svarbiausias meilės jausmas, dalinimasis juo. Koncerte kalbėjo daug žmonių, kurie pasakojo apie vertybes, ir sutarimą šeimoje, meilę tarp šeimos narių. Turbūt visiems labiausiai įsiminė kareivio atsiminimuose pasakojimas, kad noras grįžti į šeimą po 10 mėnesių tarnybos buvo toks svarbus ir laukiamas, kad dabar savo šeimą baisu palikti ir dienai.
Renginio šūkis „Kad Jūsų džiaugsmui nieko netrūktų". Taigi, visi linksminosi kaip išmanė. Nors arenoje žmonių buvo apie 12 tūkstančių, per žinomų atlikėjų dainas šokių aikštelėse pasišokti radome vietos! Visas dainas ir pasisakymus lydėjo gausūs aplodismentai, o finalinėje dainoje, visi atlikėjai susivienijo ir atliko fantastišką kūrinį. Šiame renginyje, mūsų džiaugsmui netrūko nieko! Ačiū išvykoms organizatoriams.